سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / قیمت چادر برزنتی مسافرتی ایرانی

قیمت چادر برزنتی مسافرتی ایرانی

قیمت چادر برزنتی مسافرتی ایرانی

چادر برزنتی که برای مسافرت مناسب باشد در سطح شهر بسیار متفاوت و متنوع است. اما چیزی که مهم است کیفیت و جنس مناسب این نوع چادر هامی باشد. شاید برایتان پیش آمده باشد که به مسافرت رفته باشید و در جایی زیبا و دلچسب مشغول استراحت با خود و خانواده تان می باشید، بعد متوجه شوید که کف چادر خیس شده در اینجاست که پی می برید بهترین جنس را برای خرید این نوع چادر های انتخاب نکرده اید. در این سایت انواع چادر های مسافرتی با بهترین و نوع و کیفیت به بازار عرضه می گردد.

قیمت چادر برزنتی مسافرتی ایرانی

انواع چادر های مسافرتی:

  • چادر گرده ماهی
  • چادر گنبدی شکل
  • چادر تونلی یا حلقه ای
  • چادر گردشی
  • و…

در بین این چادر ها نوع چادر حلقه ای یا تونلی بسیار مورد پسند و مورد استفاده کوهنوردان می باشد. زیرا بسیار محکم و مقاوم بوده و همچنین بدلیل وجود تیرک‌های دایره ای موجب می شود تا دیواره چادر به شکل تونل درآمده و فضای داخل آن نسبت به بسیاری از انواع چادر بیشتر باشد.

چادر های گنبدی همانطور که از اسم آن بر می‌آید این نوع چادر به شکل گنبدی است. برپا کردن آن بسیار آسان است و با عبور تیرک های قابل انعطاف و سبک از داخل آستین چادر آماده می شود. تیرکها از جنس پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه یا آلیاژ همبسته می باشد. این نوع چادر قابل حمل و اندازه آن نیز متغیر بوده حتی سایزهای مناسب تعداد نسبتا زیاد افراد را نیز در خود جای می دهد. توجه داشته باشید که هرچه ارتفاع گنبد بیشتر باشد آسیب پذیری آن در برابر باد بیشتر است.

منبع: برزنت ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی کوچک

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی کوچک چادر برزنتی مسافرتی یکی از پروفروش ترین وسایل مورد نیاز …