سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / قیمت برزنت ترانزیتی مرغوب

قیمت برزنت ترانزیتی مرغوب

برزنت  ترانزیتی مرغوب و با کیفیت را از کجا می توان تهیه کرد؟چگونه می توان با کیفیت ترین نوع برزنت ترانزیتی را با قیمت نازل خرید؟ اگر شما نیز به برزنت ترانزیتی مرغوب نیاز دارید و به دنبال پاسخ این سوالات می باشید ،حتما با سایت ما همراه شوید.

برزنت ترانزیتی مرغوب
قیمت برزنت ترانزیتی مرغوب

برزنت ترانزیتی مرغوب

برزنت های ترانزیتی به عنوان روکش بار های ماشین های حمل باراستفاده می شوند. این برزنت مانع از ورود میکروب ها و گردو خاک به داخل کالا ها می شوند. از دیگر کارایی های این برزنت ضد آب و نسوز بودن می باشد که در برابر شرایط مختلف جوی مانند باران و یا تابش نور آفتاب پوسیده و خراب نمی شود و مانع از ورود آب و گرما نیز می شود و همچنین هوا را از خود عبور نمی دهد. برزنت ترانزینی به نام برزنت مشمع نیز شناخته می شود. این برزنت در عرض های 3 و 4 متر تولید می شود و دارای گرماژ های مختلف مانند 750 گرم و … می باشد.

ترکیب الیاف مصنوعی و پلی استر ویسکزو و پنبه باعث به وجود آمدن پارچه ای بسیار مقاوم و ارزان قیمت می باشد که به هیچ وجه نمی توان با الیاف طبیعی پدید آورد.

قیمت برزنت ترانزیتی مرغوب
برزنت ترانزیتی مرغوب

قیمت برزنت ترانزیتی

افراد می توانند جهت اطلاع از قیمت برزنت ترانزیتی مرغوب  و همچنین شرایط خرید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایند. سایت های زنجیره ای عرضه و پخش برزنت ما ،انواع برزنت های با کیفیت واصل را در تمام ایران  پخش می نمایند. تمامی برزنت هایی که در سایت های ما به فروش می رسد به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به دست شما عزیزان می رسد ،به همین دلیل شما برزنت مرغوب را با قیمت بسیار نازل خریداری می کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com