سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / فروشگاه عرضه عمده چادر برزنت کامیون

فروشگاه عرضه عمده چادر برزنت کامیون

فروشگاه عرضه عمده چادر برزنت کامیون

چادر برزنت کامیون از نوع پارچه برزنت می باشد. این نوع پارچه دارای ویژگی ها و کاربردهای بسیار مختلفی بوده و در این سایت انواع چادر برزنت برای کامیون و ماشین های سنگین و باری با نازلترین و مناسب ترین قیمت در طرح ها و نوع های بسیار متفاوتی تولید و عرضه می گردد.

فروشگاه عرضه عمده چادر برزنت کامیون

ویژگی پارچه برزنت:

  • پارچه جنسی ضخیم و خشن دارد.
  • دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می باشد.
  • در دونوع پنبه و پلی استر می باشد.
  • در وزن های مختلف تولید می گردد.
  • دارای رنگ های مختلفی می باشد.
  • خاصیت کشسانی دارد.
  • ضد باکتری و میکروب می باشد.

پارچه های برزنتی در برابر نور آفتاب و عوامل محیطی بسیار محکم می باشند و این یک مزیت بسیار مناسب نسبت به پارچه های دیگر بوده است. در بین انواع مختلف پارچه های برزنتی بیشتر برزنت شمعی مورد استفاده می باشد، این نوع برزنت برای تولید انواع چادر های محافظتی اتومبیل ها، ایجاد سقف های موقت ضدباران، ساخت آلاجیق، ساخت لانه ی حیوانات و… مناسب بوده است و مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه عرضه عمده چادر برزنت کامیون

نوع های دیگر پارچه برزنت هم دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند اما نکته ای که حائز اهمیت است خاصیت ضدآب بودن این نوع پارچه ها می باشد، این یک ویژگی بسیار جالب است که پارچه های معمولی این ویژگی را ندارد. افرادی که دارای ماشین هایی مانند کامیون یا تریلی و… هستند ممکن است تا رساندن بار به مقصد دلهره ی این را داشته باشند تا وسایل را سالم به مقصد برسانند، پس اگر بدنبال پارچه ای مناسب برای جلوگیری از خرابی وسایل می گردید می توانید از چادر پارچه برزنتی استفاده نمایید و با خیال راحت به مسیر خود ادامه دهید.

فروشگاه عرضه عمده چادر برزنت کامیون

منبع: برزنت ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com