سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / صادرات چادر برزنتی مسافرتی کوچک

صادرات چادر برزنتی مسافرتی کوچک

صادرات چادر برزنتی مسافرتی کوچک

چادر مسافرتی یکی از بهترین و مناسب ترین راه برای استراحت کردن در محیط های بیرون از خانه می باشد. کمتر پیش می آید که کسی از مسافرت رفتن دوری کند و بدش بیاید. اما اگر قصد سفر کردن به جایی را دارید تا بعد از مدتها حال و هوایی عوض کنید و با انرژی تر به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید باید تمام امکانات مربوط به سفر را همراه خود داشته باشید. یکی از این امکانات تهیه ی یک چادر خوب است، لازم به ذکر است که اگر چادر مناسبی نداشته باشید ممکن است که نتوانید خیلی از سفرتان لذت ببرید. تهیه ی یک چادر که حس آرامش و امنیت را به شما بدهد بسیار خوب است. در ادامه با برخی از ویژگی ها بیشتر آشنا خواهید شد.

چادر مسافرتی 8 نفره

مدل های مختلف چادر:

  • چادر فنری
  • چادر عصایی
  • چادر اتوماتیک

فروش چادر مسافرتی

چادرهای فنری: جزو سنگین ترین و پرحجم ترین نوع چادرهای مسافرتی می باشند که بیشتر مناسب محیطهای کنار ساحل و دریا بوده و یا در محیط هایی که دمای آن خیلی بالا و یا خیلی پایین نباشد مناسب است. اما باید این را بدانید که این چادر نسبت به نوع های دیگر خیلی مستحکم نمی باشد و از قیمت پایینی برخوردار است

چادرهای عصایی: این چادر نسبت به نوع فنری مستحکم تر بوده و ثبات بیشتری دارد، از این چادر بیشتر برای کوهنوردی، صحرا نوردی، و طبیعت نوردی استفاده می گردد. ذکر این نکته قابل توجه است که چادرهای عصایی از وزن و حجم کمتری برخوردارندو از یک رویه و چند پایه از جنس فایبرگلاس ساخته شده اند و به همین خاطر است که نسبت به نمونه فنری خود حرفه ای تر هستند.

چادرهای اتوماتیک: چادرهای اتوماتیک تشکیل شده اند از یک سری ستون و بازو که به پارچه های چادر متصل هستند و با باز کردن این ستون ها چادر به خودی خود سر پا می شود. از مزایای این نوع چادر برپایی و نصب بسیار سریع آنهاست.

 

منبع: برزنت ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی کوچک

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی کوچک چادر برزنتی مسافرتی یکی از پروفروش ترین وسایل مورد نیاز …